FURNITURE / Chairs and Stools / Fåtölj 4616002
nr 461 6002
Fåtölj
Lenght: ()
Dux, Bruno Mathsson (1907-1988) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 850
Tuesday April 10 2007
at 16:14:46
500 kr
250 kr
350 kr
800 kr
600 kr
700 kr