MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 4616002
nr 461 6002
Fåtölj
Dux, Bruno Mathsson (1907-1988) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
tisdag 10 april 2007
kl 16:14:46
500 kr
250 kr
350 kr
800 kr
600 kr
700 kr